Geplaatst op

OPZC Rekem naar de Warmste Week

De afgelopen weken hebben we met z’n allen de schouders gezet onder tal van hartverwarmende acties om geld in te zamelen voor De Warmste Week. Van het maken en verkopen van kalenders, overheerlijke soep en handgemaakte theelichtjes, tot zoveel enthousiaste inzet achter de schermen, elke actie telde.

💥En dat engagement loonde: samen verzamelden we maar liefst €2500. Wat een prachtig bedrag, dankjewel aan iedereen die hieraan heeft meegewerkt! 👏!

Dit maakt ons extra trots, want het project ‘De warme voormiddag in Café Galop’ van de manege van OPZC Rekem is dit jaar één van de goede doelen van De Warmste Week. Daarom trokken vandaag medewerkers van de manege, samen met vrijwilligers, actievoerders en zorgvragers, naar Genk om de bon te overhandigen.

Waar bent u naar opzoek?

Privacy & cookies
Lees onze privacyverklaring om meer te weten te komen over hoe we jouw persoonlijke gegevens beschermen.