Fantastisch nieuws! Het project ‘De warme voormiddag in Café Galop’ van de manege van OPZC Rekem is geselecteerd als één van de 220 goede doelen van De Warmste Week 2025.
Dit jaar staat De Warmste Week in het teken van onzichtbare ziektes: aandoeningen die je niet altijd kunt zien, maar die wel een grote impact hebben op het dagelijks leven.
Met het project wil de manege een laagdrempelige ontmoetingsplek creëren in de manege, waar verbinding, inclusie en herstelgerichte zorg centraal staan. Vrijwilligers en medewerkers slaan de handen in elkaar om een warme, open plek te bieden voor iedereen, zowel binnen als buiten onze organisatie.
Wil jij een actie organiseren om geld in te zamelen voor De Warmste Week? Dan steun je daarmee onrechtstreeks ook onze manege! Ook zorgeenheden mogen een actie op poten zetten. Belangrijk: stem je idee vooraf even af met directeur Zorg Kristel Marquet voor goedkeuring.
Samen maken we het verschil! 💛